تلفن:
چین بخاری بخاری اتتو الکتریکی سازنده
Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.

Changshu Flex-Tek سیستم های مایع حرارت دهنده تولید کننده شرکت آموزشی ویبولیتین

خانه محصولاتعنصر حرارت گرم غذا

الکترود گرمایش الکتریکی 220V / تهویه غذا سیلیکون لاستیک بخاری

الکترود گرمایش الکتریکی 220V / تهویه غذا سیلیکون لاستیک بخاری

  • 220V Food Warmer Heating Element / Food Preparation Silicone Rubber Heater
  • 220V Food Warmer Heating Element / Food Preparation Silicone Rubber Heater
  • 220V Food Warmer Heating Element / Food Preparation Silicone Rubber Heater
 • 220V Food Warmer Heating Element / Food Preparation Silicone Rubber Heater

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: Tutco
  گواهی: UL
  شماره مدل: 120V-480V

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
  قیمت: negotiation
  جزئیات بسته بندی: بسته بندی صادراتی
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  تولید - محصول: سیلیکون، Tubular، بخاری فویل ماده: ورق آلومینیوم
  ولتاژ: 220V زندگی: ≥4 سال
  گارانتی: 18 ماه نام تجاری: TUTCO

  آماده سازی غذا مواد غذایی گرم تر بخاری کابینه با گواهینامه UL

  برگزاری مزایای کابینه

  دو غذای اصلی غذای کابینت وجود دارد. آنها "ایمنی مواد غذایی" و "بهره وری عملیاتی" هستند.

  ایمنی مواد غذایی

  مواد غذایی نگهداری شده در دمای نامطلوب برای مدت زمان طولانی باعث افزایش پاتوژن ها می شود. باکتری ها و ویروس ها می توانند طی 2 ساعت و حتی در آب و هوای گرم در غذاها رشد کنند. CDC به عنوان یکی از پنج عامل خطر بیماری های غذا شناخته شده، "دمای نگهداری نامناسب" را تعیین می کند. از سه اصل اساسی ایمنی مواد غذایی یکی به کنترل زمان و دما اختصاص دارد. دو نفر دیگر بهداشت و آلودگی صلیب هستند. تقریبا 3000 نفر در سال در ایالات متحده از بیماری غذا میمیرند. انجمن ملی رستوران اعلام کرده است که هزینه های یک رستوران برای یک حادثه مربوط به بیماری های مواد غذایی در حدود 75،000 دلار تخمین زده شده است.

  منطقه خطر دما

  محدوده دماي ناامن به عنوان منطقه خطر دما شناخته شده است و از 41 ºF تا 135 ºF با سرعت رشد پاتوژن بالا بين 70 ºF تا 125 ºF محدوده است. طی یک ساعت یک باکتری می تواند به هزاران نفر رشد کند. کد غذایی FDA توصیه نمی شود بیش از 4 ساعت تجمعی در منطقه خطر. استثنائاتی شامل مواردی مانند کراکر خشک که در آن پاتوژن ها می توانند زندگی کنند اما به احتمال زیاد باز تولید نمی شوند.

  کابین گرم کردن غذا در حدود 140-141 درجه فارنهایت نگهداری می شود، مگر اینکه یک فرایند مخصوص مانند اثبات خمیر برای نان و شیرینی ها باشد. با کمک یک کابین گرم، زمان و دما بسیار کنترل می شود. منبع حرارت کافی و مکانیزم کنترل کلید نتایج قابل اعتماد ایمن هستند.

  تولید کارآمد

  آشپز که می تواند قبل از غذا آماده کند، قادر به غذا خوردن غذای خوشمزه است. اگر انتظار می رود عجله بزرگ بین 11am و 2pm، اگر شما می توانید دسته ای از آمادگی قبل از جلو و نگه داشتن غذا بدون از دست دادن کیفیت می باشد، پس انداز فوق العاده ای وجود دارد. شما بر روی زباله های مواد غذایی صرفه جویی می کنید، شما در بهره وری تولید صرفه جویی می کنید و پول را خدمت به تعداد بیشتری از مردم گرسنه می کنید. کابینت های تحت کنترل دما انعطاف پذیری تولید را فراهم می کنند. خط کوک برای یک رویداد 300 مهمان خدمت خواهد شد آن را دشوار به پمپ کردن مواد غذایی که همه یک بار و به طور موثر آن را در جداول. کابینۀ برگزاری به زودی شروع به کار تیم تولید می کند. هنگامی که این غذای اولیه آماده می شود، کابینت ها اجاقها و کوره ها را برای تولید مواد غذایی اضافی آزاد می کنند. کابینت های موبایل برای پوشیدن مواد غذایی که قبلا آماده شده اند، مناسب است تا فضای آزاد را ترجیح دهند و سریعترین تحویل غذا را انجام دهند. همه این کارها برای کمک به سرعت خدمات، سهولت کار، خدمت درجه حرارت و ایمنی انجام می شود.

  کابینت های استاندارد، تغییرات و ترکیبی

  استاندارد کابینت استاندارد شما 1200 تا 1500 وات است. نوع گرما عرضه شده یا هوای متصل شده یا تابشی است. عنصر گرما در بالا یا پایین قرار دارد و ممکن است دارای یک فن یا یک جریان دمنده برای حرکت هوا در اطراف باشد. کانال های مجاز ممکن است برای تامین هوای گرم دقیق تر به دست آوردن یکنواختی درجه حرارت بیشتر استفاده شود. رطوبت از آب گرم نیز گرما را در محیط کابینت نشان می دهد.

  انواع مختلفی از کابینت های نگهداری وجود دارد که هر کدام با ویژگی های خاص و مزایای خود می باشد. بسیاری از آنها از ترکیب 2 در 1 استفاده می کنند که براساس کابینت معمولی خود و برخی ویژگی های دیگر که مفید بودن واحد را گسترش می دهد، می باشد.

  کوک و نگه دارید

  یک کابین و کابینت کابینه به شما اجازه می دهد تا قبل از غذا آماده کنید و غذا را به مدت یک شب بگذارید. در اکثر واحدهای شما می توانید در یک پروب برای اندازه گیری دمای دقیق داخلی که به طور خودکار دستگاه را از درجه حرارت پخت و پز به درجه حرارت نگه دارید تغییر دهید. این یک قطعه بسیار مهم برای بسیاری از آشپزخانه است. بعضی از عملیات به درستی از دستگاه خارج می شوند و فقط آن را تمیز می کنند.

  ضیافت گرم

  کابین های روزمره ای که دارای کابین گرم هستند، دارای ساخت و سازهای سنگین هستند از جمله کاستورهای محکم و دسته های بزرگ که باعث می شود واحدهای مانور بیشتری داشته باشند. ظرفیت اغلب در تعدادی از صفحات پوشش داده می شود که می تواند نگه داشته شود. 96، 128، 144، 180، 192 و 200 ظرفیت صفحات معمولی است. کابین های سالن غذاخوری از بخاری های الکتریکی استفاده می کنند، هرچند برخی از مدل ها گزینه ای گرم برای تهیه سوخت تهیه می کنند تا شما بتوانید برق را جدا کنید و از برق دور شوید. ویژگی های ارائه شده شامل تخته سفید و کلیپ بورد برای دستورالعمل و برچسب زدن است.

  برگزاری موسسات

  مدل های سازمانی قوی و اغلب قابل تنظیم هستند. این تجهیزات سنگین طراحی شده برای عملیات بزرگ مانند کافه تریا مدرسه، مراکز کنفرانس، سالن های مهمانی بزرگ، خدمات غذا و بیمارستان ها است.

  اصلاحی برگزاری

  به خصوص طراحی شده است که با دوام و راحت نیست. هر چیزی که به طور معمول بر روی آن نصب می شود، یا جوش داده می شود یا دارای یک نوع سخت افزار ایمنی غير معمولی است که بدون ابزار تخصصی می توان آن را حذف کرد. اجزای الکتریکی و کنترل ها دارای پوشش های اضافی برای دسترسی به آنها سخت تر است. یک یا چند مکانیسم قفل درب مشترک هستند. بعضی از واحدهای طراحی شده برای نگهداری سینی های اصلاح شده اند. سخت افزار حمل و نقل سنگین اضافی ممکن است به درب های امن در واحدهای که به طور منظم حمل مواد غذایی از یک مکان از راه دور اضافه شده است.

  برگزاری پیتزا

  پیتزا ها در رطوبت کم بین 160-180 درجه فارنهایت نگهداری می شوند. اگر آنها در جعبه پیتزا قرار داشته باشند، آنها در رطوبت صفر در حدود 180 درجه فارنهایت نگهداری می شوند. عبور از کابینت ها گزینه های محبوب است که به جریان تولید از خط تولید به مقابله با پرداخت کمک می کند. مدل های ظرفیت بالاتر برای آشپزخانه برای بسته بندی جعبه، کیسه و / یا بسته بندی بسته به مدل ساخته شده است. نسخه های کوچکتر می توانند در آشپزخانه و همچنین مدل های ضد بالا پیدا شوند. کابینت های پیتزای بزرگ و کوچک اغلب با تکه های بازاریابی تبلیغاتی وینیل تزئین شده اند.

  برگزاری و نمایش

  کابینت هایی که به معنای نگهداری و پخش هستند، به عنوان موارد نمایش اشاره می شوند و در بعضی موارد ممکن است به عنوان کابینت های بازرگانی اشاره شود. آنها پنجره ها را در 3 یا بیشتر طرف برای مشاهده می بینند. برخی از واحدها از یک چرخ فلک چرخشی از سینی پیتزا استفاده می کنند که به حفظ درجه حرارت حتی در تمام محصول کمک می کند.

  برگزاری مدولار

  اینها واحدهای نگهداری کوچکتر با یک یا چند سطل یا سطل زباله های غذائی هستند. آنها معمولا در مجاورت یا قفسه نگهداری مواد غذایی پخته شده قبل از مونتاژ نهایی قرار می گیرند. قبل از ساخت ساندویچ ساندویچ ساندویچ شما ممکن است شاهد یک مونتاژ کننده غذا در زنجیر قهوه محلی خود هستید که سوسیس و تخم مرغ را از یکی از این واحدها بیرون آورید. سطل های غذا ممکن است یک ورودی واحد داشته باشد و یا ممکن است یک طرح عبور از طریق آن داشته باشد. هوای گرم ممکن است از طرف یک طرف هوا به وسیله یک دمنده متقاطع، از طریق تابش حرارت از فویل یا بخاری سطح انعطاف پذیر یا به روش کاملا سفارشی ضربه بزند.

  رول در رک

  قفسه های اجاق ساخته شده به تناسب اجاق های مخصوص طراحی و نگهداری کابینت ها طراحی شده اند. غذا را به اجاق رول بگذارید و بعد از آن غذا را خارج از اجاق و به یک کابینه برگردانید. کاستورهای ویژه ای که می توانند از گرما استفاده کنند استفاده می شود. قفسه های کشویی ساخته شده برای نگهداری صفحات شام با حوضچه ها می توانند تا زمان تحویل غذا بارگیری شوند و به کابینه برگردانده شوند.

  حمل و نقل غذا گرم

  واحد های ساخته شده به طور خاص برای حمل و نقل استفاده می شود برای تامین غذا همراه و برای ارائه به موسسه که از یک مرکز آشپزخانه از راه دور استفاده می شود. فکر می کنید دوام، کاستورهای بزرگ، درها که چنگ زدن، دسته های محکم، ضربه گیر و اتصالات سینی امن. بعضی از واحدها دارای یک باتری هستند تا هوای گرم را در حین حمل و نقل جریان دهند.

  اثبات

  کابینه اثبات (همچنین جعبه اثبات نامیده می شود) به طور خاص برای نان و شیرینی ها طراحی شده است. آنها حرارت داده می شوند و در دمای پایین از حدود 75-120 درجه فارنهایت نگهداری می شوند. کنترل رطوبت جایی بین 70-90٪ خواهد بود.

  قبل از پخت، خمیر در این محیط گرم و مرطوب به طور مساوی افزایش می یابد. رطوبت می تواند از یک ظرف آب دستی قرار داده شود یا با اتصال دستگاه به منبع آب، که اجازه می دهد رطوبت مایع / پاشش بر روی سطح گرم مانند یک صفحه فلزی. برخی از صاحبان یک فیلتر آب اضافه می کنند.

  ضایعات به صورت گرمایی عایق بندی شده و به طور معمول دارای هوای ضعیف هستند تا به ایجاد یکنواختی محیطی کمک کنند. گاه به طور خودکار مسیر بازگشت هوا را می توان در طول فرایند یکنواخت تر کرد.

  برگزاری Combo Combo Proofer

  این کابینت های دسته کوچک موسیقی جاز به شما یکپارچگی بیشتر با همان قطعه تجهیزات و صرفه جویی در فضا در آشپزخانه. سیستم گرمایشی و اجزای این واحدهای طراحی شده برای رعایت طیف وسیعی از کنترل دما. خمیر برای اثبات درست می شود. سپس آن بیرون می آید و به فر می رود. سپس به همان واحد برای برگزاری برگشت.

  کمباین Retarder Proofer

  این واحد ترکیبی از زمان و صرفه جویی در کار است، اما در این مورد، ما با ذخیره سازی گرم در محیط کنترل شده رطوبت، مخلوطی از ذخیره سازی سرد را داریم. غذاهای غنی شده می توانند "عقب مانده" باشند، بدین معنی است که فعالیت مخمر آهسته می شود. این اجازه می دهد تا خمیر را برای یک دوره از زمان ذخیره می شود. عقب کننده همچنین کنترل دقیق فرآیند نیشکر را ارائه می دهد.

  یک دستگاه ضعیف کننده را می توان برای اجرا در یک شب یا طی چند روز تنظیم کرد. جنبه عقب ماندگی کابینت می تواند خمیر را سرد کند، اما در دمای کمی بالاتر از یک یخچال معمولی استراحت می کند. برای برخی از انواع خمیر این درجه حرارت کمی بالاتر ترجیح داده می شود. دستور العمل های خردل اغلب از یک روند عقب ماندگی سود می برند.

  جریان هوا در مرحله اولیه ذخیره سازی اولیه حداقل خواهد بود، اما در طول اصلاح، بلند می شود. اپراتور یک تایمر را تنظیم می کند تا وقتی دستگاه صحیح باید شروع شود، به دستگاه بگویید. محصول بر اساس تنظیم اپراتور تهیه می شود. بازدارنده ها همچنین می توانند برای خنک کردن خمیر یخ زده استفاده شوند.

  کوره فرآوری شده Proofer

  اثبات در دمای پایین (~ ​​120ºF) اتفاق می افتد در حالی که پخت خیلی بالاتر خواهد بود (350ºF - 450ºF). درجه حرارت پخت توسط دو رویداد اصلی که در طول فرآیند پخت، گسترش سلول های گاز و انعقاد گلوتن و ژلاتین شدن نشاسته اتفاق می افتد تعیین می شود. دما بستگی به مواد مورد استفاده و غنی بودن خمیر است. خمیر نان در دماهای بالاتر می سوزد

  کمد آشپزخانه Proofer Retarder Proofer

  نهایی همه در یک. محدوده دما چیزی نزدیک به 50-600ºF خواهد بود.

  کابینت های دیگر

  نگهداری مواد غذایی ممکن است به شکل های دیگر از جمله گرمکن های تراشه، قرص های گرم و کالاهای تجاری وجود داشته باشد. چاه های خدمت می توانند کابینت های گرم را تحت فشار قرار دهند. تحویل غذا یا چرخ دستیهای اتاق ممکن است شامل یا در واقع یک کابینت گرمایش همراه باشد.

  کابینت های خورشیدی بیشتر در سرویس غذا استفاده می شوند، اما آنها نیز در سایر صنایع قرار می گیرند. در یک مرکز مراقبت سلامتی ما در ابتدا مایعات و راه حل های گرم و یا پتو و حوله گرم می شود. این واحدها به طور معمول توسط شرکت هایی که به طور انحصاری به صنعت مراقبت های بهداشتی به فروش می رسند، فروخته می شوند. کابینت های گرم کننده در بیمارستان ها، کارهای خانوادگی، فیزیوتراپی، ماساژ، سالن ها و کابین ها استفاده می شود.

  اطلاعات تماس
  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.

  تماس با شخص: GXU

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات
  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
  شماره 7 ساختمان کارخانه، میدان صنعتی Maqiao، CEDZ، جیانگ سو چین
  تلفن:86-512-52267502
  Privacy Policy چین کیفیت خوب Tutco Electric Duct Heater تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 tutcoheaters.com. All Rights Reserved.